Zwroty i reklamacje

Składanie reklamacji

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz reklamacji
Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady. Możesz skorzystać z gotowych formularzy (do pobrania poniżej) jednak nie jest to obowiązkowe.
 

2. Zgłoszenie reklamacji
Wypełnij zgłoszenie reklamacji i wyślij do nas pocztą lub w postaci elektronicznej (dane poniżej). Zapoznamy się z nim i skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dalszych kroków postępowania.

3. Odesłanie produktu
Składającego reklamację prosimy o staranne spakowanie produktu reklamowanego i odesłanie go wraz ze wszystkimi jego akcesoriami, formularzem reklamacyjny oraz kopią faktury zakupu.

 

Zwrot towaru

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby skorzystać z tego prawa musisz poinformować nas o swojej decyzji pisemnie, na przykład pismo wysłane pocztą lub informacja przekazana pocztą elektroniczną (dane poniżej). Możesz skorzystać z gotowych formularzy (do pobrania poniżej) jednak nie jest to obowiązkowe. Wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres (dane poniżej). wraz ze zwracanym produktem. Do starannie spakowanej paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem dołącz także wszystkie otrzymane z nim akcesoria oraz paragon lub fakturę.

  

 Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie sklepu toysoldier.pl.

 

toysoldier.pl
Rzemieślnicza 4
15-773 Białystok
sklep@toysoldier.pl
603 715 442

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt z nami:

Telefon: 603 715 442

e-mail: sklep@toysoldier.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
ConveyThis
Sklep internetowy Shoper.pl