VAT-EU 0% WDT/ICS

Warunki zakupów z 0% stawką VAT w ramach WDT/ICS:

  • Kupujący musi być firmą - aktywnym podatnikiem VAT-UE* (weryfikacja w systemie VIES).
  • Kupujący w danych adresowych koszyka musi zaznaczyć, że zakupu dokonuje jako Firma.


  • Kupujący musi pochodzić z innego kraju Unii Europejskiej niż sprzedający i należeć do jednego z krajów wchodzących w skład wspólnoty**. 
  • Kupujący w oknie danych do wysyłki musi zaznaczyć pole Zakup z 0% stawką VAT w ramach wewnątrzwspólnotowej dostawy towarów.

  • Adres dostawy musi być taki sam jak dane do faktury (sprzedawca nie oferuje możliwości wpisania osobnego adresu do faktury oraz dostawy dla zakupu z VAT-UE)
  • Forma płatności Za pobraniem jest niedostępna przy zakupach z 0% stawką VAT w ramach WDT/ICS
  • Dostawa towarów realizowana jest tylko za pośrednictwem firm spedycyjnych (GLS, DPD, Poczta Polska, Apaczka). Szczegóły TU

 

* VAT-UE to wewnątrzeuropejski NIP dla transakcji w ramach WDT (wewnątrzwspólnotowej dostawy towarów), nadawany na potrzeby handlu wewnątrzwspólnotowego podatnikom VAT krajów europejskich wchodzących w skład wspólnoty. Aby uzyskać VAT-UE, niezbędne jest złożenie do właściwego urzędu skarbowego poprawnie wypełnionego formularza VAT-R.

** Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy (Republika Czeska), Dania, Niemcy, Estonia, Grecja, Hiszpania, Francja, Irlandia, Włochy, Cypr, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Węgry, Malta, Holandia (Niderlandy), Austria, Polska, Portugalia, Ruminia, Słowenia, Słowacja, Finlandia, Szwecja.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt z nami:

Telefon: 603 715 442

e-mail: sklep@toysoldier.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
ConveyThis
Sklep internetowy Shoper.pl